Vatikánští špioni a američtí imperialisté brzdí pokrok v ČR!

30. května 2008 v 13:24 |  Zprávy
Přestože bylo dr. Radimu Uzlovi dokázáno, že je nekompetentní vyjadřovat se ke otázkám gynekologie a sexuální morálky http://bovepul.blog.cz/0804/demagog-jako-odbornik-na-gynekologii, pan doktor se nedal odradit a pokračuje v osvětové činnosti. Tentokrát se v Právu (bývalém Rudém právu) článkem Potratová tableta vzbuzuje stále vášně pustil do zpátečníků, kterým se kdovíproč nelíbí skvělý vynález moderní vědy - pilulka RU 486, jejíž užití způsobuje potrat bez "lékařského" zákroku.

Vynálezcem je podle Uzla charismatický (odkud takové dary pochází, pro pána krále) E. Beaulieu, který hovořil k českým gynekologům v roce 1996, kdy se ČR mohla stát čtvrtou evropskou zemí, kde tento ženu osvobozující objev byl povolen. Nestalo se tak díky horečnaté petiční činnosti všelijakých zpátečníků, takže dodnes je ČR bez RU 486, což je skandální!
Něco takového si doktor Uzel nedokáže představit bez toho, že by pokrok v České republice nebyl úmyslně bojkotován vatikánskými špiony a přisluhovači amerických imperialistů!
Doslova píše: "Je velmi pravděpodobné, že petice proti potratové pilulce byly akcí řízenou z Vatikánu a podporovanou protipotratovými spolky z USA."
Už zase? Nestačilo, že nám imperialisté v 50. letech minulého století na pole vysadili mandelinku bramborovou?! Teď nám dokonce berou celým pracujícím lidem milovanou piluličku RU 486! Vyhrňme si rukávy a vzhůru do boje o lepší zítřky. Jako jsme si poradili s Trumanovým broukem, poradíme si i s papeženeckými peticemi! Kupředu levá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jakub Jakub | 30. května 2008 v 15:45 | Reagovat

Obávám se, že pan doktor je idiot. Bude-li dále prosazovat tyto ohavnosti před Hospodinem, žádné světlé zítřky nebudou. Nebudou totiž žádné zítřky.

2 Anton Anton | 22. srpna 2008 v 15:07 | Reagovat

To je ale kus hovada!!! No nic, holt boží mlýny melou pomalu, ale jistě..!

Anton.

3 Zdenek Zdenek | 15. listopadu 2011 v 21:28 | Reagovat

Doufam ze prijde den, kdy vsechny krestanske prasata dostanou slintavku. A bude klid

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama