Fotografický portál fotomonitor.info byl uveden do provozu

3. března 2008 v 11:02 |  Fotografie
Dovolujeme si vám oznámit, že v uplynulých dnech došlo ke spuštění internetového portálu fotomonitor.info, který se jako jediný v České republice věnuje fotografii jako profesi. Najdete na něm informace o problematice autorských práv u nás i ve světě, o obchodních záležitostech spojených s provozováním fotografické praxe, o honorářích a jejich výpočtu, o fotografických asociacích, o odborném fotografickém školství, ale také o fotografických výstavách, které v České republice aktuálně probíhají (databáze těchto výstav, která letos oslaví již desáté výročí trvání a v níž můžete vyhledávat i historické údaje o výstavách, autorech a galeriích od roku 1998, byla na fotomonitor.info přesunuta z domény archart.cz), i další zprávy a novinky, které se fotografické či umělecké praxe obecně více či méně dotýkají.

Věříme, že se stanete častými čtenáři tohoto webu, případně i jeho aktivními přispěvateli. Uvítáme vaše vlastní zkušenosti ze života fotografa na volné noze i v pracovním poměru, umělce, fotožurnalisty, živnostníka atd., ze kterých by se mohli vaši kolegové poučit, informace o výstavách, soutěžích či jiných akcích, které připravujete, i jiné zajímavosti z našeho oboru. Dejte prosím vědět o existenci fotomonitoru i svým přátelům a známým.
Ty z vás, kteří jste do databáze fotografických výstav již zaslali své výstavní plány na letošní rok, prosíme v případě jakýchkoli změn o jejich upřesnění; ostatním organizátorům nabízíme zveřejňování informací o připravovaných akcích - můžete dát naším prostřednictvím vědět o svých plánech širokému okruhu zájemců o fotografii.
S přáním dobrého světla se těšíme na vaše návštěvy i příspěvky.
PhDr. Lubomír Synek
fotomonitor.info
P. O. Box 14, Žandovská 306
190 21 Praha 9
Tel./fax: 286 881 187, 603 717 143
E-mail: admin@fotomonitor.info
Internet: fotomonitor.info
P.S.: Předpokládáme, že zhruba jednou měsíčně budeme zájemcům posílat e-mailovou zprávu o tom, co je na fotomonitoru nového. Jestliže tyto pravidelné informace nechcete dostávat, odpovězte prosím na tento mail z adresy, na kterou vám došel, a v odpovědi uveďte "Nezasílat". Vaše e-mailová adresa bude ze seznamu příjemců těchto informací vyňata.
(Na začátku Josef Sudek)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama