Fotografický portál fotomonitor.info byl uveden do provozu

3. března 2008 v 11:02 |  Fotografie
Dovolujeme si vám oznámit, že v uplynulých dnech došlo ke spuštění internetového portálu fotomonitor.info, který se jako jediný v České republice věnuje fotografii jako profesi. Najdete na něm informace o problematice autorských práv u nás i ve světě, o obchodních záležitostech spojených s provozováním fotografické praxe, o honorářích a jejich výpočtu, o fotografických asociacích, o odborném fotografickém školství, ale také o fotografických výstavách, které v České republice aktuálně probíhají (databáze těchto výstav, která letos oslaví již desáté výročí trvání a v níž můžete vyhledávat i historické údaje o výstavách, autorech a galeriích od roku 1998, byla na fotomonitor.info přesunuta z domény archart.cz), i další zprávy a novinky, které se fotografické či umělecké praxe obecně více či méně dotýkají.

Věříme, že se stanete častými čtenáři tohoto webu, případně i jeho aktivními přispěvateli. Uvítáme vaše vlastní zkušenosti ze života fotografa na volné noze i v pracovním poměru, umělce, fotožurnalisty, živnostníka atd., ze kterých by se mohli vaši kolegové poučit, informace o výstavách, soutěžích či jiných akcích, které připravujete, i jiné zajímavosti z našeho oboru. Dejte prosím vědět o existenci fotomonitoru i svým přátelům a známým.
Ty z vás, kteří jste do databáze fotografických výstav již zaslali své výstavní plány na letošní rok, prosíme v případě jakýchkoli změn o jejich upřesnění; ostatním organizátorům nabízíme zveřejňování informací o připravovaných akcích - můžete dát naším prostřednictvím vědět o svých plánech širokému okruhu zájemců o fotografii.
S přáním dobrého světla se těšíme na vaše návštěvy i příspěvky.
PhDr. Lubomír Synek
fotomonitor.info
P. O. Box 14, Žandovská 306
190 21 Praha 9
Tel./fax: 286 881 187, 603 717 143
E-mail: admin@fotomonitor.info
Internet: fotomonitor.info
P.S.: Předpokládáme, že zhruba jednou měsíčně budeme zájemcům posílat e-mailovou zprávu o tom, co je na fotomonitoru nového. Jestliže tyto pravidelné informace nechcete dostávat, odpovězte prosím na tento mail z adresy, na kterou vám došel, a v odpovědi uveďte "Nezasílat". Vaše e-mailová adresa bude ze seznamu příjemců těchto informací vyňata.
(Na začátku Josef Sudek)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petr ton Petr ton | Web | 30. srpna 2017 v 23:49 | Reagovat

Jake lekce kytary byste doporucili?

2 Sandokan Sandokan | Web | 9. září 2017 v 21:43 | Reagovat

Skola kytary

3 Levak Levak | Web | 23. září 2017 v 15:02 | Reagovat

To je docel dobry

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama